E-CONNECT PLATFORMU

DEĞİŞEN SAĞLIK BİLGİLERİNE & BAĞLANTI
SAĞLAYICILARINA TEDARİKÇİLERİN KOLAY ULAŞIMI

ENTEGRASYON İÇİN TEK BİR STANDART

eConnect, sağlık endüstrisindeki birlikte çalışabilirlik ve entegrasyon sorunlarını çözmek için tasarlanmış bir açık mimari platformdur; herhangi bir tıbbi cihaz veya üçüncü taraf yazılımı, açık API'lerimizi kullanarak kolayca entegre edebilir. eConnect platformu, tıbbi cihazları ve hastane sistemlerini ayrı ayrı veya birlikte tek bir marka agnostik şekilde bağlayarak tüm birlikte çalışabilirlik sorunlarını ve bağlantı sorunlarını ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Hastaneler ve diğer bakım sağlayıcılar, geliştiriciler için yoğun bakımlarının büyük verilerinin gücünü açığa çıkarmak için nihai çözümdür.

%100 TUTARLI VERİ

Ceiba standart bir veri modeli sunar. Bu, gönderdiğiniz ve aldığınız tüm verilerin, yayınlanan veri modellerimize uygun olacağı ve sitelerdeki farklılıkları ortadan kaldıracağı anlamına gelir. Bunun elde edilmesi için gereken standardizasyon ve normalizasyonu Ceiba gerçekleştirmektedir. Geleneksel entegrasyon çözümlerinin kullanılması tutarsız veri elde edilmesine yol açar ve ekiplerinizi her müşteri için sahaya özel iş çözümleri üretmek zorunda bırakır. Ceiba ile HL7, FHIR, JSON şemalarını tutarlı bir şekilde görebilirsiniz.

SADELEŞTİRİLMİŞ BAĞLANTI

Sizin yerinize API kimlik bilgileriniz yönetiyoruz.
Ölçeklendirilmiş entegrasyon yapılması için çeşitli şirket içi ve bulut tabanlı sistemlere bağlantı gerekir. Müşteriye özel yetkilendirme bilgilerinin elde edilmesi ve onlarca farklı iletişim yönteminin desteklenmesi için çözümler üretilmesi, kapsamlı geliştirme ve bakım gerektirir. Ceiba ile bütün bu problemler giderilir. Bağlantı gereksinimleriniz sadece bir grup yetkilendirme kimlikleri ve güvenli HTTPS bağlantısı sayesinde kolaylaştırılmıştır. Tüm müşterilerinizle bağlantı kurmak ve bağlantıda kalmak için sağlam altyapımızı ve sektör lideri izleme araçlarımızı kullanın.

GÜÇLÜ NORMALİZASYON

Eski teknolojilerin ve HBYS (EHR) sağlayıcılarının sizi limitlemesine izin vermeyin
EHR’lar ve sağlayıcı kuruluşta kullanılan diğer kaynak sistemleri büyük ölçüde farklılık gösterir. Bazıları olay tabanlı HL7 veri akışını destekler, bazıları ise isteğe bağlı API’ları sağlar. Entegre bir çözüm sunarken, kaynak sistemi sınırlamalarını karşılamak için özel çözümler geliştirmeniz gerekecektir. Belirli bir müşteri kitlesinde uygulanan çözüm başka müşterilerde uygulanamayacaktır. Ceiba’nın eConnect Platformunda, kaynak sistemlerinde bağımsız olarak, tüm müşterilerinize yayıncı-dinleyici veya sorgu odaklı iş akışları sağlayan normalizasyon araçları bulunmaktadır. Ödün vermeyi bırakın ve ideal entegrasyon iş akışını tüm müşterilerinizde uygulamaya başlayın.

ENTEGRASYON PLANI

eCONNECT, tıbbi cihazları, HBYS ve diğer hastane sistemlerini birbirine bağlayan web tabanlı
bir marka bağımsız entegrasyon platformudur.


Çeşitli sistemler arasında iş birliğini sağlar.


Standart API'ler ile tak ve çalıştır kolay entegrasyon. IT ekipleriniz için çok az destek istiyoruz.

EConnect Platform

Ceiba ile Toplam Entegrasyon Sahipliği Maliyetini
% 50 Azaltın

Geleneksel sağlık entegrasyon yöntemleri değişkendir ve izlenip takip edilmesi için aşırı miktarda
personel ihtiyacı vardır. Ceiba ile çalışmak kurumunuzu gelecek için konumlandırırken, aynı zamanda
size zaman ve para kazandırır.