E-CONNECT IoMT BOX

MEDİKAL CİHAZLAR İÇİN TAK VE
ÇALIŞTIR ENTEGRASYON ÇÖZÜMÜ

EConnect Iomt Box

DAHA FAZLA ENTEGRE CİHAZ, BİR AKILLI KUTU

eConnect IoMT Box, aynı anda 6 tıbbi cihaza kadar bağlanabilir. Econnect IoMT kutusu, cihazların hastanenin HIS / EHR / EMR'sine ve diğer sistemlerine entegre olmasını ve verilerin marka bağımsız olarak iletilmesini sağlar. eConnect IoMT Box, en fazla 6 cihaza kadar bağlanabilir bu cihazların bağlantı ve verilerini yönetir.
Econnect IoMT kutusu, kendine has yazılımıyla marka bağımsız, tıbbi cihaz entegrasyonunu sağlayan tak ve çalıştır, EConnect platformunun bir aracıdır. eConnect IoMT Box birlikte çalışabilirlik ve entegrasyon sorunlarını çözer ve IT yatırımlarında önemli tasarruflar sağlar. IT ekibinizin çalışması için neredeyse hiç destek gerektirmez. kendı sunucularınıza kurulum yaparak veriyi toplamaya başlayabilir, ya da eCONNECT platformunun bir parçası olan, zengin ve entege EHR kütüphanesine sahip Ceiba API'lerine kolayca bağlanabilirsiniz.


eCONNECT IoMT Box'ın kendi yönetim paneli panosu vardır. Gözalıcı tasarımlı bu panel, tıbbi cihazların bağlantı durumunu uzaktan izlemenizi sağlar. Kurulumları sağlayın, veri akışını yönetin, cihaz envanterinizi takip edin. (Seri numarası, modeli, konum)

TIBBİ CİHAZ VERİLERİNE
GERÇEK ZAMANLI ERİŞİM

HASTA BİLGİLERİ İLE CİHAZLARI
GÜVENLİ BİR ŞEKİLDE TANIMLA

KABLOLU VE KABLOSUZ BAĞLANTI

HER İŞ İSTASYONU BAŞINA 8
MEDİKAL CİHAZA BAĞLANIR

ÇOK DÜZEY VERİLERİ GÜVENLİĞİ,
AĞ KESİNTİSİ RİSKİNİ ORTADAN KALDIRIR

HASTAYA AİT ÖZEL VERİLERİNİN VE
VİTAL VERİLERİN ÇİZELGESİNİN DOĞRU ŞEKİLDE ÇIKARILMASINI SAĞLAR

Econnect Iomt Box
Econnect Iomt Box

Bakım çözümlerimizin mevcut HBYS ve PACS
sistemlerinize nasıl tam olarak entegre olduğunu öğrenin

+ Bilgi Talep Edin