KKDS

KLİNİK KARAR
DESTEK SİSTEMİ

Kalite ile ilgili eylemler hakkındaki durum bazlı bildirimlerin uyumluluğunu geliştirir.


Eksik fatura bilgileri ve alternatif, daha ucuz ilaç seçenekleri hakkında bilgi istemi ile finansal faydaları artırın.


Patentli otomatik doktor ilerleme notu özelliği ve otomatik puanlama hesaplamaları ile yoğun bakımdaki verimliliği arttırır. Otomatik doktor notlarının kullanılmasıyla zaman verimliliği, tedarikçiler için doğrudan maliyet tasarrufuna dönüşür.


Ceiba’nın kullanıcı dostu arayüzü sayesinde klinisyenler hastalarını izlemek ve uzaktan kontrol etmek için özelleştirilebilir, basit ve güvenli bir platform kullanır.


Kritik basamaklandırma algoritması ile hasta risk değerlendirmesi ve tahminlerinin verimliliğini arttırır.


Hasta durumdaki değişiklikleri takip eden akıllı alarm sistemi ile hasta bakımını geliştirir. Sepsis ve hiperglisemi gibi hasta durumunu kötüleştiren durumların tespitini kolaylaştırır. EClinics sunucularında yer alan Tanı Alarm Sistemi ile sepsis ve septik şok tahminleri ve yoğun bakım ortamında hasta takibinin gerçek zamanlı yapılmasını sağlar. EClinics üzerinden yapılan erken tanılar sadece ölüm oranını azaltmakla kalmayıp aynı zamanda yatırımcı ve sigorta şirketleri için tasarruf da sağlar.


Anlık dalga formu fonksiyonelliği ile merkezi sistem, sunucu, takip ve medikal cihaz sağlayıcılarının ek masraflarından kaçının.

Automated dr progress notes
CUSTOMIZABLE, SIMPLE AND SECURE
ACUITY LEVEL PREDICTION WITH PROPRIATERY ALGOROTHM
SEPSIS DIAGNOSTIC ALERT SYSTEM
EMR

Kritik durumdaki hastalardan sorumlu doktorlar her gün çok miktarda klinik, biyolojik, bakteriyolojik ve görüntüleme verisi ile uğraşmak zorundadır. Gelenekselleşmiş “kağıt” medikal dosya sistemi, doktoru bazı önemli bilgileri gözden kaçırmasına sebep olabilir ve doğru tanıya varmasını zorlaştırabilir. Elektronik Sağlık Kaydı (ESK) bu gereksinimi karşılamaktadır. ESK’nın ölüm oranında, YBÜ yatış süresinde ve mekanik solunum süresindeki etkileri iyiye işaret etmektedir.


Dijitalleştirilmiş “hasta takip formları”, dijitalleştirilmiş hastane sistemlerinde yoğun bakım doktorlarına büyük kolaylık sağlar. Zaman bakımından %80 tasarruf sağlamanın yanı sıra, bilgi kirliliğini de en aza indirir.


Otomatik olarak oluşturulan puanlar (APACHE, SOFA, QSOFA, RIFLE, SAPSII) acil durumlarda erken tanı sağlar. Sistemden gelen uyarılar, klinisyenlerin etkinliğini en üst düzeye çıkarır.


EClinics, çeşitli sistem yatırımlarının önüne geçerek yoğun bakımda vakit harcatmayan bir Elektronik Sağlık Kaydı sistemi olarak tasarlanmıştır.