YENİ NESİL KRİTİK HASTALAR İÇİN (YOĞUN BAKIM, ACİL,
AMELİYATHANE) TELE SAĞLIK PLATFORMU

SÜREKLİ HASTA İZLEME

Ceiba hastanelere, hastalarını takip etmeleri için birçok hasta başı teknolojisini birleştirerek klinisyenlere iş akışlarının kontrollerini sağlayan yaratıcı ve entegre bir çözüm sunar. hastanenin birçok sistemiyle entegre olan teknoloji, hasta verilerinin kesinitsiz akışını sağlar. kesintisiz hasta verileriyle bilgilendirilen tele-bakım ekipleri hasta koşullarına yanıt olarak proaktif olarak bakım başlatabilme imkanıyla hasta bakımını 7/24 birlikte yönetir. Verilerin klinisyen analizi ve ek işgücü giderek daha işbirliğine dayalı, proaktif yüksek kaliteli kritik bakım sağlar. Ayrıca, hastane sistemleri hem bireysel hasta sonuçlarını hem de nüfus sağlığı sonuçlarını ölçerek performans ölçütlerini bir araya getirme ve raporlama yeteneğini kazanır.
Tele ICU sistemine ile entegrasyon, ölüm oranı ve kalış süresinde azalmaya ayrıca hasta bakımında iyileşmelere yol açar.

Bir bakım merkezi veya herhangi bir uzaktan erişim merkezinden çalışmakta olan bir doktor, hasta verilerinin sürekli akışıyla ve başucuna kurulan, donanımdan bağımsız, iki yönlü İletişim sağlayan cihazlarla etkileşime girerek başka bir merkezde yatan hastanın bakımına akıcı bir şekilde gece gündüz müdahale edebilir. Tescilli kritik basamaklandırma, anlık cihaz dalga formları ve monitor alarm puanlamaları yardımıyla doktorlar risk taşıyan veya durumu kötüleşmekte olan hastaları kolaylıkla tespit edebilirler.
Tele-ICU kullanımı doktorlar için hasta bakımını daha erişilebilir kılmakla kalmaz, bakım kalitesini yükselterek daha düşük maliyetlerle daha iyi sonuçlara ulaştırır.

Ayşe Başkan, Tele Sağlık Hemşireliği Direktörü,
Yoğun Bakım Ünitesi hastalarını Ceiba Tele Sağlık merkezinde uzaktan izler.

HASTA BAKIM KALİTESİNİ GELİŞTİRİR, SÜRESİNİ KISALTIR

DONANIM BAĞIMSIZ

KRİTİK DURUMLARDA MEVCUT KLİNİK
EKİBİN KULLANILMASINI SAĞLAR

KLİNİK EKİPLER ARASINDA KOORDİNASYONU GELİŞTİRİR

YÜKLÜ YATIRIM GEREKTİRMEZ, HER ZAMAN HER YERDE KULLANILABİLİR

HASTA MERKEZLİ BAKIMI ÖNE ÇIKARIR.