HABERLER

slider1

Ceiba Tele ICU has become an Authorized Integrator of ALLSCRIPTS. We are now and will be working much closely with other main EHR companies enabling them to continue to benefit from our Medical Device and System Integration solutions. Authorized Integrator List

slider1

Türkiye de iş dünyasının önde gelen ekonomi dergileri arasında yer alan Para Dergisi Nisan Sayısında, şirketimiz Yönetim Kurulu Başkanı Afşin ALP ve Genel Müdürü Afşar ALP ile,“Yoğun Bakımda Kağıtsız Dönem” başlığı altında Türkiye de yoğun bakımların dijital dönüşümü ve Tele Yoğun bakım uygulamarı hakkında röportaj yaptılar.

slider1
slider2
slider3

İstanbul İl Sağlık Müdürümüz Sayın Kemal Memişoğlu, T.C Sağlık Bakanlığımızın Türkiye’de yoğun bakımların otomasyonu, kalite düzeylerinin artırılması ve daha fazla hayatların kurtarılması vizyonu doğrultusunda CEIBA’nın bu alandaki öncü teknolojilerini yakından takip ediyor. Bunun için de T.C Sağlık Bakanlığı İl Sağlık Müdürlüğü yönetiminde devam eden projemizi yerinde kendisi teşrif edip yerinde incelemelerde bulunmuş CEIBA’nın yaptığı inovasyonlar ve geliştirmeler ile ilgili bilgi almıştır.

slider1
slider2

İtalya’nın önde gelen Sağlık Servis şirketi Servizia Italia’nın üst düzey yöneticileri CEIBA Teknolojilerini keşfetmek için yerinde saha ziyaretinde bulundular.

slider1
slider2

Yoğun bakımdaki kritik hastaların monitörizasyonunu yapan yoğun bakım yatağına bağlı cihazlardan verileri marka bağımsız anlık olarak çekebilen CEIBA eConnect IoMT Box’ın yeni versiyonunu piyasaya sürdü

slider1
slider2
slider3
slider4
slider5
slider6
slider7

Birçok ülkeden konuşmacıların katıldığı her yıl tekrarlanan “22nd International Intensive Care Symposium” 3-4 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleştirildi. Sağlık sektöründe Türkiye’de bir ilk olan ‘”Tele Yoğun Bakım” sistemini geliştiren, başarılı çalışmalarıyla öne çıkan ve sempozyumun sponsorlarından olan Ceiba Tele ICU firmamızın standı yoğun ilgi gördü.

slider1