eConnect Entegrasyon Platformu

Medikal Cihazlar ve Tüm Hastane Sistemleri

YBBYS ENTEGRASYONLARI İÇİN GEREKEN TEK ÇÖZÜM (TIBBİ CİHAZ, HBYS)

eConnect, sağlık endüstrisindeki birlikte çalışabilirlik ve entegrasyon sorunlarını çözmek için tasarlanmış bir açık mimari platformdur; Hastaneler ve Kurumlar marka bağımsız tüm tıbbi cihazlar ve hastane sistemleri (HBYS, YBBYS, LBYS, PACS, vb.) açık API'lerimizi kullanarak kolayca entegre edilebilirler.

Bu sayede hastaneler özellikle Yoğun Bakım Bilgi Yönetim Sistemi (YBBYS) için ihtiyaç duyulan tüm cihaz ve sistem entegrasyonlarını onaylı, standart ve kabul görmüş bir çözümle sağlayabilirler.

Ayrıca eConnect Entegrasyon Platformu bugüne kadar dijital ortamda tutulmayan hatta kayıt altına dahi alınamayan değerli kritik hasta verilerinin açığa çıkarılıp arşivlenip değerlendirilebilmesini sağlayabilen etkin bir teknoloji çözümüdür.

STANDARTLARLA UYUMLU KESİNTİSİZ ENTEGRASYON

Ceiba eConnect Entegrasyon Platformu Sağlık Bakanlığı’nın ve sağlık endüstrinin kabul gören standartlarına uygun şekilde kesintisiz entegrasyon ve veri standardı çözümü sunar. Geleneksel entegrasyon çözümlerinin kullanılması hastanelerin sorumlu ve raporlamakla yükümlü olduğu verilerde tutarsızlıklar, eksiklikler, yanlışlıklar ve entegrasyonlarda kesintiler yaşayarak bunlardan dolayı zarara uğramasına yol açar.

BASİT, SADE, GÜVENLİ MİMARİ VE KURULUM

Tıbbi Cihaz ve Sistem Entegrasyonları, eConnect Entegrasyon Platformunun açık ve sade mimarisi sayesinde endüstri standartlarının üzerinde bir hız ve kolaylıkta gerçekleştirilir. Özellikle birden çok hastane ve sağlık merkezine sahip kurumlar için bu platform tüm entegrasyonlarını en hızlı şekilde hayata geçirmelerini sağlamakla kalmayıp, merkezi olarak da izlenilip takip edilebilmesini sağlar.

ENTEGRASYON MİMARİSİ

eConnect, tıbbi cihazları, HBYS ve diğer hastane sistemlerini birbirine bağlayan web tabanlı
bir marka bağımsız entegrasyon platformudur.


Çeşitli sistemler arasında iş birliğini sağlar.


Standart API'ler ile tak ve çalıştır kolay entegrasyon. IT ekipleriniz için çok az destek istiyoruz.

EConnect Platform

Ceiba ile Toplam Entegrasyon Sahipliği Maliyetini
% 50 Azaltın

Geleneksel sağlık entegrasyon yöntemleri değişkendir ve izlenip takip edilmesi için aşırı miktarda
personel ihtiyacı vardır. Ceiba ile çalışmak kurumunuzu gelecek için konumlandırırken, aynı zamanda
size zaman ve para kazandırır.