DR ICU MOBİL UYGULAMASI

GERÇEK ZAMANLI HASTA VERİSİ TAKİBİ, GÜVENLİ KLİNİK İLETİŞİMİ, MONİTOR VE VENTİLATOR DALGA FORMLARI,
HER ZAMAN VE HER YERDE KLİNİSYENLER İÇİN ALARMLAR

Dr Icu

MOBİLDEN DEVAMLI ve ANLIK HASTA TAKİBİ

Ceiba yoğun bir şekilde ve kompleks ortamlarda çalışan klinisyenlerin hastalarını istedikleri yerden ve istedikleri anda takip edebilmeleri, klinik iş akışlarını uzaktayken bile takip edip ilerletmelerini, birbirleriyle her zaman iletişim içerisinde olmalarını sağlayan Dr ICU mobil sağlık teknoloji çözümünü geliştirdi. Bu teknoloji hastanedeki hem medikal cihaz hem de hastane sistemleri ile (YBBYS, HBYS PACs) entegre bir şekilde çalışıp doktor ve hemşirenin sanki hastanın başındaymış gibi bir tecrübeyi deneyimlemesini ve nerede olursa olsun kesintisiz hastasının tüm verilerine ulaşmasını sağlar.


Dr ICU ile anlık olarak cihaz ve tanı alarmları klinisyenlerin cebine gelir, isterse hastasına özel alarmlar tanımlayıp bunu takip edebilir ve böylece doğru ve etkin kararlar almasına yardımcı olur. Kesintisiz hasta verileriyle bilgilendirilen klinisyenler hastanın değişen durum ve koşullarına karşı anında ve hatta proaktif olarak müdahale edip bakım ve tedavi başlatma imkanına sahip olurlar. Bu da bakım kalitesinin artmasına ve hasta yatış gün sayısının ve mortalite oranının düşmesine yardımcı olur. Ceiba’nın Dr. ICU mobil uygulaması yoğun bakımlarda Tele Sağlık uygulamalarının hayata geçirilmesini sağlar, uzaktan tele konsültasyon yapma veya başka bir Merkez veya hastanedeki doktordan konsültasyon talep edip hasta ile güvenli bir şekilde video konferans yapmasına olanak sağlar.
dr. progress notes
LABORATORY RESULTS
INSTANT WAVEFORMS
INSTANT WAVEFORMS
INSTANT WAVEFORMS
TREATMENTS
VITAL VALUES
GRAPHICS FOR EASY ANALYSIS

Klinisyenler hasta datasını her an her yerde kolayca izleyebilir ve analiz edebilir.


Klinisyenler ayrıca hastaların geçmiş Dr. Notlarına, laboratuvar verilerine, ilaç tedavilerine erişebilir ve anlık olarak vital verileri izleyebilir.


Mobil uygulama üzerinden Tele Sağlık.Tanı ve cihaz alarm bildirimleri


Hastaya özel alarm tanımlama ve bildirim alma.