KKDS

KLİNİK KARAR
DESTEK SİSTEMİ

Kalite ile ilgili eylemler hakkındaki durum bazlı bildirimlerin uyumluluğunu geliştirir.


Eksik fatura bilgileri ve alternatif, daha ucuz ilaç seçenekleri hakkında bilgi istemi ile finansal faydaları artırın.


Patentli otomatik doktor ilerleme notu özelliği ve otomatik puanlama hesaplamaları ile yoğun bakımdaki verimliliği arttırır. Otomatik doktor notlarının kullanılmasıyla zaman verimliliği, tedarikçiler için doğrudan maliyet tasarrufuna dönüşür.


Ceiba’nın kullanıcı dostu arayüzü sayesinde klinisyenler hastalarını izlemek ve uzaktan kontrol etmek için özelleştirilebilir, basit ve güvenli bir platform kullanır.


Kritik basamaklandırma algoritması ile hasta risk değerlendirmesi ve tahminlerinin verimliliğini arttırır.


Hasta durumdaki değişiklikleri takip eden akıllı alarm sistemi ile hasta bakımını geliştirir. Sepsis ve hiperglisemi gibi hasta durumunu kötüleştiren durumların tespitini kolaylaştırır. EClinics sunucularında yer alan Tanı Alarm Sistemi ile sepsis ve septik şok tahminleri ve yoğun bakım ortamında hasta takibinin gerçek zamanlı yapılmasını sağlar. EClinics üzerinden yapılan erken tanılar sadece ölüm oranını azaltmakla kalmayıp aynı zamanda yatırımcı ve sigorta şirketleri için tasarruf da sağlar.


Anlık dalga formu fonksiyonelliği ile merkezi sistem, sunucu, takip ve medikal cihaz sağlayıcılarının ek masraflarından kaçının.

Automated dr progress notes
CUSTOMIZABLE, SIMPLE AND SECURE
ACUITY LEVEL PREDICTION WITH PROPRIATERY ALGOROTHM
SEPSIS DIAGNOSTIC ALERT SYSTEM